Forum - Międzyzdroje Serwis Informacyjny -
Międzyzdrojskie wydarzenia i opinie

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kłopotów ze stadionem ciag dalszy..

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum - Międzyzdroje Serwis Informacyjny - Strona Główna -> Kłopoty urzędników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
admin
Site Admin

PostWysłany: Środa 02 Listopad 2005, 18:08 GMT    Temat postu: Kłopotów ze stadionem ciag dalszy.. Odpowiedz z cytatem

Jak się okazuje, sprawa Międzyzdrojskiego "olimpu" (czytaj basenu), a głównie partackiego wykonania robót, wałkuje się dalej..

Ciekawe jaki jest bilans strat i zysków ze stadionu, tak bardzo promowanego przez burmistrza?

P.S. Chodzi mi o bilans korzystny dla miasta a nie dorobkiewiczów.

Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
sąsiad
Gość

PostWysłany: Wtorek 13 Grudzień 2005, 19:53 GMT    Temat postu: Kłopotów ze stadionem ciąg dalszy.. Odpowiedz z cytatem

Bilans bilansem, ale darmowe widowisko od czasu do czasu mi nie przeszkadza. Chyba, że wybudują wyższy płot za następne miliony to na pewno będę narzekał.
Swoją drogą jakieś lodowisko w czasie zimowym nie było by zbyt wielkim marnotrawstwem. Kałuże już mamy, a mróz nadchodzi...
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Środa 28 Grudzień 2005, 10:27 GMT    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popatrzcie co się tam dzieje wieczorem Smile) , dozorca dobrze się bawi Smile z kolegami ..
Powrót do góry
sąsiad
Gość

PostWysłany: Środa 28 Grudzień 2005, 22:22 GMT    Temat postu: wieczorne zabawy Odpowiedz z cytatem

Tak sobie nieraz myślałem, aby zamontować kamerkę Łajno. Więcej ludzi miałoby uciechę Idea, Pomysł
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Sobota 31 Grudzień 2005, 10:47 GMT    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak Smile jak blisko mieszkasz to extra pomysł Smile)) imrezy sa nie raz ostre Smile
Powrót do góry
dimager

PostWysłany: Środa 04 Styczeń 2006, 14:48 GMT    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bedzie kamerka ? czy nie ??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sąsiad
Gość

PostWysłany: Czwartek 09 Luty 2006, 00:40 GMT    Temat postu: Bedzie kamerka ? czy nie ?? Odpowiedz z cytatem

Właśnie wróciłem z zimowego urlopiku i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że pieniążki na ewentualną kamerę zostały przehulane doszczętnie, to na razie sobie daruję. Teraz i tak nic ciekawego się tu nie dzieje, latem to, co innego...pozdrawiam
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Czwartek 09 Luty 2006, 11:10 GMT    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podobno wody jest wiecej niz zwykle Laughing
Powrót do góry
globetrotter

PostWysłany: Poniedziałek 20 Luty 2006, 20:46 GMT    Temat postu: Użytek ze stadionu Odpowiedz z cytatem

..czy nikt się nie domyśla, że Burmiszcz wyrychtował stadion dla kaczorków - pragnąc się podlizać, lubo dla "ostatniej pierwszej damy", co by odstawiła Jezioro Łabędzie. Nie pomyślał jedynie o ptasiej grypie i teraz chce stadionu się pozbyć Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dimager

PostWysłany: Sobota 25 Marzec 2006, 16:27 GMT    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

!Sigurd! napisał:
Good topic! Very useful SmileSmile

widze ze booty sie wdarły .. Sad
Powrót do góry
admin
Site Admin

PostWysłany: Sobota 25 Marzec 2006, 17:20 GMT    Temat postu: widze ze booty sie wdarły .. Odpowiedz z cytatem

A wdzierają się cały czas, codziennie wyrzucam kilkanaście ze strony paranoid

Czasami pozwolę im pobyć trochę, ale.. Brick wall do środka mi się nie wedrą jak na niektórych stronach.. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
dimager

PostWysłany: Niedziela 26 Marzec 2006, 09:15 GMT    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o strone mje.pl , to tam sobie niby hackerzy zrobili poligon doświadczalny Smile cos o tym słyszałem , zamiast zając sie łataniem , zabezpieczaniem strony , Admin czy moderator odgrażał sie na forum ze niby na policje zgłoszą , itp Smile a im sie to spodobało , bo na 100 % upewnili się ze to lamer Smile , nic nie zniszczyli , nic nie ukradli a tu takie texty .... a otwieranie nie zamkniętych drzwi nie jest w polsce przestępstwem

tyle słyszałem .... Smile
Powrót do góry
lis
Gość

PostWysłany: Niedziela 23 Kwiecień 2006, 23:18 GMT    Temat postu: olympia stadion Odpowiedz z cytatem

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

ię tak teraz martwicie o stadion,teraz za puzno już pozamiatane? Shocked, Zszokowany Jak zapadały ważne decyzje byliście chyba na wakacjach co ?A szkoda bo międzyzdrojom przydałby się trochę głębszy basen,albo park wodny,który by przedłużył sezon i dał parenaście lub dziesiąt miejsc pracy.oczywiście z pomocą środków unijnych,o które nasi bezradni i jabol wcale nie zabiegają.Można sprawdzić Laughing pozdrawiam
Powrót do góry
witekk
Gość

PostWysłany: Niedziela 30 Lipiec 2006, 21:54 GMT    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

staadion sie przydaje , nawet bardzo Smile

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum - Międzyzdroje Serwis Informacyjny - Strona Główna -> Kłopoty urzędników Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: